© 2019 by Durukan NAP

  • Whatsapp-logo-200x200
  • instagram-protect-privacy-better-icon-10
  • facebook
  • twitter

Bu Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi (Sözleşme) siz ve Durukan Nap-yl arasındadır ve Apple App Store aracılığıyla sunulan bu uygulamanın kullanımını yönetir. Durukan Nap-yl Uygulamasını kurarak, bu Sözleşmeye bağlı kalmayı kabul edersiniz ve sakıncalı içeriğe tolerans olmadığını anlarsınız. Bu Sözleşmenin şart ve koşullarını kabul etmiyorsanız, Durukan Nap-yl Uygulamasını kullanma hakkınız yoktur.

Durukan Nap-yl'in herkes için mümkün olan en iyi deneyimi sağlamasını sağlamak için, sakıncalı içerik için hoşgörü göstermeyen bir politika uygulamıyoruz. Uygunsuz içerik görürseniz, lütfen her yayının altında bulunan Rahatsız Edici özelliğini kullanın.

1. Partiler

Bu Anlaşma sizinle yalnızca Durukan Nap-yl arasındadır ve Apple, Inc. (Apple) tarafından yapılmaz. Yukarıda belirtilenlere rağmen, Apple ve bağlı kuruluşlarının bu Anlaşmanın üçüncü taraf lehtarları olduğunu ve Apple'ın bu Anlaşmayı kendinize karşı uygulama hakkına sahip olduğunu kabul edersiniz. Durukan Nap-yl, Apple değil, Durukan Nap-yl Uygulaması ve içeriğinden yalnızca kendisi sorumludur.

2. Gizlilik

Durukan Nap-yl, cihazınızdan ve cihazınız hakkında belirli bilgiler dahil olmak üzere Durukan Nap-yl Uygulamasını kullanımınız hakkında bilgi toplayabilir ve kullanabilir. Durukan Nap-yl, bu bilgileri, sizi kişisel olarak tanımlamayacak bir biçimde olduğu sürece, Durukan Nap-yl Uygulamasının kullanımını ve performansını ölçmek için kullanabilir.

3. Sınırlı Lisans

Durukan Nap-yl, Durukan Nap-yl Uygulamasını kişisel, ticari olmayan amaçlarınız için kullanmanız için size sınırlı, münhasır olmayan, devredilemez, iptal edilebilir bir lisans verir. Durukan Nap-yl Uygulamasını yalnızca sahip olduğunuz veya kontrol ettiğiniz Apple App Store'da ve App Store Hizmet Şartları tarafından izin verilen şekilde kullanabilirsiniz.

4. Yaş Sınırlamaları

Durukan Nap-yl Uygulamasını kullanarak,

(a) 17 yaşında veya daha büyüksünüz ve bu Anlaşmaya bağlı kalmayı kabul ediyorsunuz.

(b) 17 yaşın altındaysanız, bir ebeveyni veya yasal vasisinden doğrulanabilir onay aldınız.

(c) Durukan Nap-yl Uygulamasını kullanımınız geçerli yasaları veya düzenlemeleri ihlal etmiyorsa. Durukan Nap-yl Uygulamasına erişiminiz, Durukan Nap-yl'ın kendi takdirine bağlı olarak 17 yaşın altında olduğunuzu ve bir veli ya da yasal vasi tarafından doğrulanabilir onay alınmadığına inanması durumunda, herhangi bir uyarı olmaksızın sonlandırılabilir. Bir ebeveyni veya yasal velisi iseniz ve çocuğunuzun Durukan Nap-yl Uygulamasını kullanmasına izin verirseniz, çocuğunuzun Durukan Nap-yl Uygulamasını kullanmasıyla ilgili olarak bu Sözleşmeye bağlı kalmayı kabul edersiniz.

5. İtiraz Edilebilir İçerik Politikası

İçerik, tüm içeriği denetleyen ve nihayetinde, bu içeriğin içerdiği ölçüde, herhangi bir İtiraz Edilebilir İçerik ile birlikte veya bununla birlikte olup olmadığına bir gönderme gönderip göndermemeye karar verecek olan Durukan Nap-yl'e gönderilemez. İtiraz Edilebilir İçerik aşağıdakileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

(i) müstehcen içerikli materyaller.

(ii) müstehcen, küçük düşürücü, iftira niteliğinde, iftira niteliğinde, şiddet içeren ve / veya yasadışı içerik veya küfür.

(iii) telif hakkı, ticari marka, gizlilik, tanıtım veya diğer kişisel veya özel haklar dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal eden veya aldatıcı veya hileli olan içerik.

(iv) yasadışı veya düzenlenmiş maddelerin, tütün ürünlerinin, cephanelerin ve / veya ateşli silahların kullanımını veya satılmasını teşvik eden içerik.

(v) herhangi bir çevrimiçi casino, spor kitapları, bingo veya poker dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla kumar oynamak.

6. Garanti

Durukan Nap-yl, Durukan Nap-yl Uygulamasıyla ilgili tüm garantileri yasaların izin verdiği ölçüde reddeder. Yasal olarak herhangi bir garantinin reddedilemeyeceği ölçüde, Apple'dan değil Durukan Nap-yl bu garantiden tek başına sorumludur.

7. Bakım ve Destek

Durukan Nap-yl, bunun için asgari bakım veya destek sağlar, ancak yürürlükteki yasalar için herhangi bir bakım veya desteğin gerekli olduğu ölçüde değil, Apple'a göre Durukan Nap-yl, bu tür herhangi bir bakım veya destek vermek zorundadır.

8. Ürün Talepleri

Durukan Nap-yl, Apple değil, Durukan Nap-yl Uygulaması veya bununla sınırlı olmamak üzere, aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, sizin tarafınızdan herhangi bir talepte bulunmaktan sorumlu değildir:

(i) herhangi bir ürün yükümlülüğü iddiası.

(ii) Durukan Nap-il App'in yürürlükteki herhangi bir yasal veya düzenleyici gereksinime uymadığı iddiası.

(iii) tüketicinin korunması veya benzeri mevzuat uyarınca ortaya çıkan herhangi bir hak talebi. Bu Sözleşmedeki hiçbir şey, bu tür iddialarda bulunabileceğinizi kabul etmez.

9. Üçüncü Şahıs Fikri Mülkiyet İddiaları

Durukan Nap-yl, Durukan Nap-yl Uygulaması ile ilgili veya bununla ilgili olarak üçüncü şahısların talepleri doğrultusunda sizi tazmin etmek veya savunmak zorunda değildir. Durukan Nap-yl'in yürürlükteki yasalarla tazminat vermesi istendiğinde, Durukan Nap-yl, Durukan Nap-yl Uygulamasının veya kullanımınızın iddia ettiği soruşturma, savunma, uzlaştırma ve tahliye işlemlerinden tek başına sorumludur. üçüncü tarafların fikri mülkiyet haklarını ihlal eder.